ANA SAYFA l HAKKIMIZDA l KONAKLAMA l TEKNE TURLARI l TUR RESİMLERİ l LİKYA BÖLGESİ l İLETİŞİM  
441 7600
0232
0545 300 6065 - GSM

 

 

 Otel Arama

Otel Adı:2013 ERKEN REZERVASYON

 

Göcek Lykia Resort SPA

l İzmir Çıkışlı Likya Turu l İstanbul çıkışlı Likya Turu
Bu Yaz Likya Turlarında
           Lykia Resort Spa Hotel Göcek ile
                                          Kaliteyi Hisset

 

0232 441 7600
0545 300 6065

 

 

7346 - BELGE

 

 

2013 KAMPANYALI TURLAR

Likya Turları 2013
Likya Turu - İzmir - 4 Gece 5 Gün
Likya Turu - İzmir - 3 Gece 4 Gün
Likya Turu - İzmir - 7 Gece 8 Gün
Likya Turu - İstanbul - 7 Gece 8 Gün

İSTANBUL ÇIKIŞLI 2013 LİKYA FETHİYE TURLARI - HER HAFTA

1.GÜN PAZAR: HAREKET

Değerli misafirlerimiz 21.30 Londra Camping Otoparkı ( E – 5 Kenarı, Kültür Üniversitesi Yanı, Yenibosna Metrobüs Durağı Yanı ) - 22.00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Anı Tur Merkez Ofis Önü - 23.00 Eski Kadıköy Salıpazarı Otoparkı ( Kadıköy Altıyol veya Boğa olarak bilinen noktanın aşağısında ) - 23.15 Kartal Yemek Center - 23.30 Çayırova Mc Donalds Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN PAZARTESİ: SAKLIKENT – BELCEKIZ KOYU – ÖLÜDENİZ – TLOS – YAKAPARK

Değerli misafirlerimiz 00.00 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit - Adapazarı yönünden ) sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Adapazarı – Kütahya – Afyon güzergâhını takiben Fethiye’ye hareket ediyoruz. Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Akdağlar’ın eteklerinde bulunan Yakapark’a yolumuz üzerinde ki Tlos Antik Kentini de geçerek ulaşıyoruz. Öğlen yemeğini burada alıyoruz. Adeta soğuk suda dans eden alabalıklardan tatmayı unutmayın. Yemek sonrası antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrılarak sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN SALI: KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU – KAYAKÖY

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, dileyen misafirlerimiz 1975 m. yükseklikteki Babadağ’dan Yamaç Paraşütü ( Paragliding ) yapma fırsatı bulabilirler ( Ekstra ) Ölüdeniz’den teknemize binerek denizin mavisiyle kucaklaşıp ve eğer şanslıysanız Tiger Kelebeklerini’de görebileceğiniz turumuza başlıyoruz. Kelebekler Vadisi Turumuza ( 1.Tekne Turu ) çıkıyoruz ( Kelebekler Vadisi, Soğuksu, St. Nicholas Adası, Camel Beach, Akvaryum Koyu) sonrasında eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması’nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

4.GÜN ÇARŞAMBA: PATARA PLAJI – KAPUTAŞ PLAJI YÜZME MOLASI - KEKOVA TEKNE TURU

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Buranın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben, Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasın da Kaş’ta verdiğimiz kısa molada isteyenler taze sıkılmış portakal suyu içebilir ve ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirler. Üçağız Köyü’ne gidiyoruz. Kekova Tekne Turumuza ( 2.Tekne Turu ) çıkıyoruz.( Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu ve yüzme molaları ayrıca içerisinde Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki Kekova’nın simgesi yüzen lahit’i uzaktan görüp fotoğraflama imkânı). Likya ülkesinin hüzünlü ve gizemli başkenti, özgürlükleri için iki kez toplu halde intihar eden kahraman Xanthosluların kentini, Xanthos Antik Kentini geziyoruz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

5.GÜN PERŞEMBE: ON İKİ ADALAR TEKNE TURU – YÜZME MOLALARI - FETHİYE

Değerli misafirlerimiz Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz 1975 m. yükseklikteki Babadağ’da Yamaç Paraşütü ( Paragliding ) yapma fırsatı bulabilirler ( Ekstra ) Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza ( 3.Tekne Turu ) çıkıyoruz. ( Kızılada, Göcek Adası, Tavşan Adası ( Panaromik ), Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası ( Panaromik ) ve yüzme molaları) tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde serbest zaman sonrası Aksam yemeği ve konaklama.

6.GÜN CUMA: DALYAN – ÇAMUR BANYOSU – İZTUZU PLAJI – KATRANCI KOYU

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Dalyan'a doğru yola çıkıyoruz. Dalaman ve Ortaca üzerinden geçip Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti’nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza ( 4.Tekne Turu ) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz.. Caretta - Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası veriyoruz. Şifalı çamur banyolarında (Ekstra) güzelliğinize güzellik kattıktan sonra marinasıyla ünlü Göçek’te kısa bir mola veriyoruz. Dönüş yolunda Katrancı Koyunda fotoğraf molası vererek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız için Fethiye Bar Turuna ( Ekstra ) gidiyoruz.

7.GÜN CUMARTESİ: AZMAK ÇAYI TEKNE TURU – GÖKOVA KÖRFEZİ TEKNE TURU - ŞİRİNCE

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası. Dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gökova teknesinden sonrası için kıyafetlerinize ayrı bir çanta’da bulundurmanızı öneririz. Gökova Körfezinde bulunan Akyaka Kasabası’na varıyoruz. Azmak Çayı’ndan akıntının yönünde denize doğru ilerliyoruz. Suyun altındaki flora ve faunasını 5 metre derinlikte ki manzarayı seyrederken “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne Turumuza ( 5.Tekne Turu ) çıkıyoruz. Azmak Tekne Turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden Gökova’ya hareket ediyoruz. Arzu eden konuklarımız tekne turu yapabilir tekne turuna çıkmayan misafirlerimiz Akyaka merkezi ve plajlarda vakit geçirebilirler; ( Ekstra) Gökova Tekne Turumuza çıkıyoruz. ( 6. Tekne Turu ) ( Gelibolu Adası, İnce Kum, Su Altı Mağaraları, Lacivert Koy yüzme molaları ardından) sonrasında Sedir Adasına çıkıyoruz. Sedir Adasında Cleopatra plajın da verilen molanın ardından duşlarımızı alıp kıyafetlerimizi değiştiriyoruz. Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılıp ruhumuzu Gökova Körfezi’nde bırakıp İstanbul a doğru yola çıkıyoruz. Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Burada akşam yemeği molamızı veriyoruz. Keyfili bir akşam yemeği sonrası Yöresel el sanatlarını, köye has sabunları görüp, Şirince gezimizi tamamlayarak, Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.

8.GÜN PAZAR: İSTANBUL’A VARIŞ

Değerli misafirlerimiz, sabah 06.00 – 07.00 saatleri arasında İstanbul’a varış ve bir başka  Tur organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri
* Tur Otobüs İçi İkramları
* Tur Güvencesi
* Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri

ÖNEMLİ : Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri Ofislerimizde Tahsil Edilmektedir.Ödeme Seçeneğine Göre Peşin,K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir. Peşin Ödemelerde İndirim Kullanılamaz. Turda Kullanılmayan Müze Ören Yeri Ücretleri İade Edilemez. Ofislerimizde Ödeme Yapmayan Konuklarımız Otobüste Ödeme Yapabilirler.

Tüm Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,Rehberlik Hizmetleri İle 5 Tekne Turu + Müze Kart ( Kültür Bakanlığına Ait Müzelerde 1 Yıl Ücretsiz Geçerlidir.) Toplam Ücretleri Tam 160 TL Müze Kart,Sarı Basın Kartı, Gaziler,Er Ve Erbaşlar 7 – 17 Yaş Çocuk Ve 65 Yaş Üstü Misafirlerimiz Kimlik İbraz Etmek Kaydı İle 130 TL Ödemektedirler.0 – 6 YAŞ MÜZE ÖREN ÜCRETLERİ ALINMAZ. TC KİMLİĞİ OLMAYAN MİSAFİRLERDEN 190 TL MÜZE ÖREN VE REHBERLİK ÜCRETİ ALINIR.

İPTAL VE İADE SİGORTASI KAPSAMI Tura Çıkış Gününden; 72 Saat ( 3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. Tur Maliyetinin Yüzde 1'i Oranında Ödenen Erken Rezervasyon Sigortası Primi, 1000 TL Altı Rezervasyonlarda İse Sadece 15 TL’dir.
 

KÜLTÜR TURLARI

KARADENİZ TURLARI
İZMİR ÇIKIŞLI TURLAR
YURTDIŞI TURLAR
KARE TUR - İZMİR
YURTİÇİ TURLAR

SAYFA ETİKETLERİ

Likya Turları 2013, Likya Turu İstanbul Çıkışlı, Likya Turu izmir çıkışlı turlar, izmir turları, izmir seyahat acentaları, izmir tur şirketleri, karadeniz turları, likya turları, istanbul turları, kapadokya turları, çanakkale turları, antalya otelleri, bodrum, marmaris, izmir otelleri, izmirden kıbrıs, kıbrıs turu, kıbrıs otelleri, 2013 otelleri, erken rezervasyon, izmirden turlar, Kare Tur İzmir

Tur Tarihleri / Fiyatları 2013
İki Kişilik Odada Kişi Başı
2 Kişilik Odada 3. Kişi
Tek Kişilik Oda
İki Yetişkin Yanında Çocuk 02-12 Yaş
AÇIKLAMA
ERKEN REZERVASYON
SEZON 2013 - 7 GECE 8 GÜN
İSTANBUL'DAN HER HAFTA
900,-¨
850,-¨
1000,-¨
350,-¨
Kesin Haraket
1 ALANA 1 HEDİYE